Hoşgeldiniz! 5000TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
  0505 761 63 62
Bize Ulaşın

HAKKIMIZDA

 

Aydınlatmanın Ev Sahibi

ledhouse.com.tr İnternet Adresine Hoş Geldiniz

Elektrikli aydınlatmalar sektöründe uzun yıllardır imalat ve satış tecrübelerimizi e-ticaret altyapısıyla kurduğumuz sitemizde de devam ettirmekteyiz. 15 yılı aşkın süre içerisinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışanlarımız ile sektörün ileri gelen satıcılarıyla iş birliğinde bulunduk ve sayısız son kullanıcılara ulaştık. Şirketimizin gelişmesini ve büyümesini, müşteri memnuniyeti hususundaki çizgimizden asla ödün vermeyerek kazandığımızı görmüş olduk. Bu nedenle SED LİGHT AYDINLATMA İTHALAT İHRACAT SAN. TİC. LTD ŞTİ. olarak geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de aynı özveri ile çalışarak her eve, ofise, iş merkezine, kamu kurum ve kuruluşlarına kaliteli ve güvenilir ürünler ulaştırmayı amaçlamaktayız…

Kurumsal firmamızın sahibi olduğu Ledhouse marka tescili adı altında Yurtiçi İhracat politikalarımızı tamamen uygulayabilir durumdayız. Bu sebeple ülkemizde önde gelen pazaryeri e-ticaret platformları olan N11, Trendyol ve Hepsiburada ile yurtiçinde son derece güvenilir satışlar yapmaya devam etmekteyiz. Bunların yanından güvenilirliği ve ulaşılabilirliği en iyi şekilde yansıtmak adına Facebook Meta şirketi tarafından onaylanmış Facebook, İnstagram tescilli marka sayfası ve satış mağazası ile birlikte kolay, hızlı ve güvenilir alışverişe öncülük etmekteyiz.


Ledhouse Pazaryerlerinde Ledhouse Pazaryerlerinde

Ürünlerimize farklı satış kanallarından da ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz diğer satış platformları üzerinden de siparişlerinizi verebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?